Depo çadırı konusunda yılların bilgi birikime sahip olan Ersel çadır imalattan montaja kusursuz hizmet sağlamaktadır. Demir kısımından brandasına kadar kendi bünyesinde imalat hizmeti veren firmamız depo çadırlarının tamiratı üretimi gibi konularda sizlere hizmet vermektedir.

Depo çadır sistemlerinde kullanılan malzemeler birinci sınıf ürünler olup uygun fiyat sağlanmıştır.

Depo Çadırı Fiyatlarında %25 İndirim

İhtiyacınız olan depo çadırını şimdi %25 daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Fiyatlarımızın piyasaya göre uygun olmasının nedeni kendi malımızı üretmemizde kaynaklanmaktadır. Kesinlikle aracı kurum değiliz. Fabrikamıza sizleri bekliyoruz.

Depo çadırı Ankara

Depo çadırı İzmir

Depo Çadırı Bursa 

Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermekteyiz.

Depo Çadır Sistemlerinde İmalat Modelleri

Çadır sistemlerinde kullanılan malzemeler oldukça önemlidir. Fiyat öncesi ürünün kalitesi dikkate alınmalıdır. Çadırın yıkılması gibi bir durumda zarara uğrayabilirsiniz. Her çadır modelinin özel olarak belirlenmiş bir taşıyıcı sistemi vardır. Taşıyıcı sistemlerin zayıf kalması demek çadırın çürük olması demektir. Bu tür çadırlar hafif bir kar yükü ile bile yıkılabilir.

Sizlerde bu çadırları ürünlerin depolanması için kullanacağınız dan kaliteye önem vermelisiniz. Maliyet düşürmektense ürünün ileriye dönük durumununu düşünmenizi tavsiye ederiz.

Ersel çadır üretimini yapmış oldugu çok amaçlı kullanılabilen kısa sürede kullanılacak hale gelebilen özel üretim olarak 500 m2 başlayan ve 3000 m2 kadar tek seferde kapana bilen bir temel işlemi gerektirmeyen ve son derece geniş kullanım alanı sağlayan çadır sistemleridir.
Depo çadırlarının kurulması sökülmesi ve taşınması de monte sistem olarak hem ekonomik hem de zamandan siz müşterilerimize tasarruf sağlar.

Firmamız ERSEL ÇADIR olarak
LOJİSTİK BÜYÜK DEPO Çadırları konusunda kendini kanıtlamış kaliteli ürünlerle sizlere hizmet vermektedir.

 

Dokun Ara
Yol Tarifi