Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı imalatında ve satışında öncü firmalardan birisi olan Ersel Çadırcılık alanında uzman çadırcı ustaları ile hizmet vermektedir. Profesyonel şekilde ölçülendirme ve metal boyutlandırma yapılarak imal edilen şantiye çadırlarında her türlü ihtiyacınıza çözüm sunuyoruz. Şantiye içinde gerekli olan yemekhane yatakhane mutfak eşya deposu gibi ihtiyacınız olan alanların kapamasını özel tasarım ve teknikler ile gerçekleştirmekteyiz.

Şantiye Çadırı İmalatında Hizmet Veren Firma %25 Uygun Fiyat

Şantiye alanlarında kullanılmak için özel olarak tasarlanan çadır modellerini alt kısımda inceleyebilirsiniz.

Şantiye Yatakhane Çadırı

 Yatakhane için tasarlanmış yazın serin kışın sıcak tutan yapıya sahip çadır modelidir. Üzerinde kar yükünü taşıyabilecek derecede metal aksam tasarımı yapılarak üretilmektedir. Ürün içinde izolasyon malzemesi kullanılmaktadır. Çift katlı hava kabarcıklı ve termo malzeme kullanılarak üretilmektedir. Ersel çadır ürünlerinin satışını m2 üzerinden yapmaktadır.

Şantiye Yemekhane çadırı :

Bu çadır modelinde kullanıma bağlı malzeme ihtiyaç ve isteklerinize göre şekillenebilir. Çok sık kullanılan alanlardan olmayan bu çadır modeli istenirse izolasyon olmadan kurulabilir. Gereksiz maliyetin önüne geçmek için bu modeli tercih edebilirsiniz.  Çadır 2 kapılı ve baca çıkışlı olarak üretilmektedir. Ön ve Arka kısımda pencere mevcuttur. İstenirse yanlar çift katlı şeffaf mika  olarak tasarlanabilir.

 Şantiye Çadırı Modelleri 

Modeller kendi ürünlerimizdir.  Başka şubemiz yoktur.  Toplu alımlarınızda %20 oranına kadar indirim yapılır.

Hemen Ara